Træffetider

Her kan du se træffetiderne i efteråret 2021 for underviserne ved Institut for Statskundskab på Københavns Universitet.

Navn Træffetid
Rebecca Adler-Nissen Ingen træffetid
Jonathan Luke Austin Torsdage kl. 13:00-15:00
Cornelia Baciu Mandage kl. 16:00-17:00
Anders Berg-Sørensen Mandage kl. 15:00-16:00
Michele Merrill Betsill Mandage kl. 13:30-14:30
Henrik Ø. Breitenbauch Ingen træffetid
Christian Bueger Mandage kl. 13:00-14:00
Peter Dahler-Larsen Mandage kl. 11:00-12:00
Derek Scott Denman Torsdage kl. 14:00-15:00
Emily Flore St Denny Tirsdage kl. 14:00-15:00 og
Torsdage kl. 14:00-15:00
Petra Desatova Ingen træffetid
Peter Thisted Dinesen Onsdage kl. 13:00-14:00
Gregory Eady Ingen træffetid
Kristin Anabel Eggeling Tirsdage kl. 10:00-12:00
Anders Esmark Fredage kl. 11:00-13:00
Nina Græger Ingen træffetid
Hanne Foss Hansen Ingen træffetid
Kasper Møller Hansen Ingen træffetid
Lene Hansen Onsdage kl. 11:00-12:00
Jacob Gerner Hariri Tirsdage kl. 14:00-15:00
Kevin Jon Heller Ingen træffetid
Frederik Georg Hjorth Ingen træffetid
Jens Hoff Onsdage kl. 13:30-15:00
Katja Lindskov Jacobsen Tirsdage kl. 12:30-13:30
Uffe Jakobsen Ingen træffetid
Hanne Nexø Jensen Mandage kl. 11:15-12:15
Henrik S. Jensen Tirsdage kl. 16:00-17:00
Wiebke Marie Junk Ingen træffetid
Karina Kosiara-Pedersen Torsdage kl. 10:00-11:00
Kristian Søby Kristensen Ingen træffetid
Peter Marcus Kristensen Tirsdage kl. 09:00-10:00
Peter Kurrild-Klitgaard Torsdage kl. 15:30-16:30
Henrik Larsen Fredage kl. 14:00-15:00
Martin Marcussen Tirsdage kl. 10:00-12:00 og
Torsdage kl. 10:00-12:00
Dorte Sindbjerg Martinsen Tirsdage kl. 12:30-14:30
Duncan McCargo Tirsdage kl. 15:00-17:00
Jens Ladefoged Mortensen Ingen træffetid
Maria Mälksoo Ingen træffetid
Peter Nedergaard Mandage kl. 13:00-14:30
Anders Woller Nielsen Ingen træffetid
Asmus Leth Olsen Tirsdage kl. 11:00-12:00
Lene Holm Pedersen Torsdage kl. 15:00-17:00
Mogens Jin Pedersen Tirsdage kl. 13:00-15:00
Carolin Hjort Rapp Onsdage kl. 11:00-12:15
Anne Rasmussen Ingen træffetid
Karsten Ronit Ingen træffetid
Ben Rosamond Torsdage kl. 11:00-12:00
Christian F. Rostbøll Tirsdage kl. 13:00-14:00
Lars Tønder Mandage kl. 14:00-15:00
Clara Vandeweerdt Tirsdage kl. 10:00-11:00
Karsten Vrangbæk Ingen træffetid
Marlene Wind Mandage kl. 10:00-11:00
Anders Wivel Onsdage kl. 10:00-11:00
Ole Wæver Ingen træffetid
Maja Zehfuss Tirsdage kl. 14:00-15:00
Hedvig Terése Ördén Torsdage kl. 15:00-16:00